روش‌های ارسال

 

پیک موتوری شهر تهران (سریع السیر تهران ) 1 ساعته ( تحویل تا 11 شب)با انتخاب این پیک هزینه ارسال با مشتری می باشد در عرض 1 ساعت پس از سفارش کالا را در هرکجای تهران تحویل بگیرید - ---در این روش هزینه ارسال با مشتری است     
پیک موتوری شهر تهران(تحویل تا 5 بعدالظهر)ارسال به مناطق 22 گانه تهران--تحویل روز بعد با انتخاب زمان توسط مشتری  ------در ازاء خرید 80 هزار تومان هزینه پیک رایگان می باشد.    
پست پیشتاز(سراسر کشور)زمان تقریبی تحویل سفارش از طریق پست پیشتاز، بسته به محدوده جغرافیایی بین 24 تا 72 ساعت است.--در ازاء خرید 60 هزار تومان هزینه پست رایگان می باشد.    
پست ویژه (سراسر کشور)مناسب برای خریدارانی سرعت تحویل می خواهندخرید تا 11 صبح تحویل تا ساعت 22روز سفارش خرید بعد از ساعت 11 صبح تحویل 10 صبح فردای سفارش تحویل بگیرید---در ازاء خرید 250 هزار تومان هزینه پست رایگان می باشد    
تیپاکساین نوع ارسال مناسب خریدارانی است که سرعت تحویل همینطور تحویل با هماهنگی را نیاز دارند( در مقصد با تلفن شما هماهنگی شده و به ادرس شما تحویل می گردد) ---در ازاء خرید 250 هزار تومان هزینه ارسال رایگان است  

 

 

 

  هزینه حمل رایگان با شرایط سایت 

 

منتظر سفارشات شما هستیم 365 روز در سال 

(شبانه روزی)

سرعت خرید را لمس کنید 

یار‌کالا با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل یا انلاین، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده 

سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد.

این سفارشات با توجه به نوع حمل,ساعت کاری متفاوتی دارند و با قابلیت رهگیری سفارش و با امکان انتخاب بازه‌ی زمان, تحویل داده خواهد شد 

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر است و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

برای سرعت بیشتر در تهران و حومه از پیک موتوری استفاده کنید

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل اکسپرس یارکالا در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در این شهرها نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.